niedziela, 25 października 2015

Plus i minus

Witajcie! 
Nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przciągają. To samo dotyczy oczywiście czerni i bieli. Wiemy, że jest to temat wyeksploatowany na wszelkie możliwe sposoby, jednak on po prostu nigdy się nie zestarzeje. Kiedyś kojarzony z mundurkami, studniówkami za czasów naszych mam, apelami i uroczystościami. Potem z biurowym, grzecznym wyglądem. Obecnie, jest tyle ciekawych rozwiązań dostępnych w sklepach, że nie musimy już sięgać tylko po czarne spódniczki i białe koszule. Dzięki temu możemy stworzyć ciekawsze zestawy zarówno wtedy kiedy chcemy wyglądać elegancko jak i bardziej sportowo. My zdecydowałyśmy się na casual. Oto co udało się nam upolować.

Hello! 
It is widely known that opposites attract. The same applies to black and white clothes, of course!    We know that this trend has been discussed in every possible way but it just will never get old. A while ago black and white combination was associated with uniforms and formal ceremonies. Then, with an office, polite look. Currently, there are so many interesting solutions available in stores that we do not need to choose only black skirts and white shirts. This allows us to create interesting compositions both when we want to look elegant or more casual. We decided on casual wear. Here's what we were able to hunt.
 

Ola w okazyjnej cenie upolowała:
Bluzka - H&M - 39 zł / Blouse - H&M - 9 EUR
Spodnie - Second hand - 10 zł / Bottoms - Second hand - 2,4 EUR
Naszyjnik - H&M - 15 zł / Necklace - H&M - 3,5 EUR 

 


 


Oldze udało się znaleźć:
Bluzka - Second hand - 2 zł / T-shirt - Second hand - 0,5 EUR
Spodnie - Second hand + DIY - 4 zł / Bottoms - Second hand + DIY - 1 EUR
Kamizelka - Terranova outlet - ok. 30 zł / Vest - Terranova outlet - 7 EUR

Wracamy niedługo z nową porcją zdjęć! :) 
We'l; be back with more pics next week! :)

4 komentarze:

  1. Druga stylizacja bardziej podbiła moje serducho :) Aczkolwiek w pierwszej bardzo podoba mi się bluzeczka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czarne z białym zawsze się zgra.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo spodobała mi się druga stylizacja, ta narzutka fajnie wysmukliła cały look i sprawiła że wygląda ekstra! :) Bardzo lubię połączenie bieli i czerni :)

    OdpowiedzUsuń